شرکت رسمی رسام با رویکرد تأمین قطعات سامسونگ وارد عرصه لوازم‌خانگی شد و با 17 سال سابقه تأمین قطعات و واردکردن قطعات برای تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران به کارش ادامه داد.

از فعالیت‌های دیگر آن آموزش تکنیسین بود و با برگزاری کلاس‌های دوره‌ای وارد عرصه تعمیرات و خدمات پس از فروش شد. این شرکت توانسته تکنیسین‌های باسابقه بالای ده سال و دارای تخصص‌های بالا را آموزش داده و استخدام نماید. تکنیسین‌هایی را استخدام کرده که همگی دارای مدرک فنی مخصوص دستگاه‌های سامسونگ بوده‌اند و حداقل 14 سال سابقه تعمیر لوازم‌خانگی سامسونگ را داشته‌اند. وجه تمایز شرکت رسمی رسام تسلط کامل کارشناسانش به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر دستگاه‌های سامسونگ بوده و آنالیز و تحلیل را با بهره‌گیری از جدیدترین تجهیزات انجام می‌دهند.

از طرف دیگر قیمت‌های مناسب برای تعمیرات و قطعات که مطابق تعرفه اتحادیه می‌باشد این شرکت و تکنیسین‌هایش را متفاوت کرده است. تکنیسین‌های این شرکت با امتحان ورودی و با گذراندن دوره‌های تخصصی دستگاه‌های سامسونگ وارد فعالیت می‌شوند.

رسام سرویس
متخصص تعمیر لوازم خانگی

 120 تکنسین متخصص و مجرب

متخصصین ما با تعمیر سایدبای‌ساید، یخچال فریزر، لباسشویی، مایکروفر، کولرگازی، جاروبرقی، تلویزیون به کمک اقتصاد مشتریان محترم این کالاها می‌آیند.

شعار ما این است: هر دستگاه یک متخصص، تکنیسین‌های دارای 10 سال سابقه

قطعه اورجینال

اطمینان از قطعات اورجینال

گارانتی 9 ماه برای خدمات انجام شده

عیب یابی رایگان

عیب‌یابی 100% رایگان

سرعت

انجام خدمات در کمترین زمان ممکن

در صورت نارضایتی هزینه دریافتی تمام‌وکمال برگردانده می‌شود
تمامی تکنیسین‌ها دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و با تأیید عدم مشکل اخلاقی
تمامی تکنیسین‌ها دارای کارت هویت از طرف شرکت رسمی رسام می‌باشند.